FULLOYUN
FULLOYUN
FULLOYUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FULLOYUN

FULLOYUN, FULLİNDİR, OYUN, İNDİR, FULLİNDİR, OYUNDOWNLAND, OYUN, PROGRAM, DOWNLAND

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
survivor
En son konular
» Buraya
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptySalı Tem. 03, 2012 2:19 pm tarafından Admin

» FİFA 2012 DENENDi + CRACK
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 3:25 am tarafından Admin

» UEFA EURO 2012 (SKIDROW)(Kırık link düzeltildi)
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 3:24 am tarafından Admin

» Pes 2012 İndir 16 part sağlam
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 3:23 am tarafından Admin

» Mod Başvuruları Buraya
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptySalı Mayıs 08, 2012 8:46 am tarafından Admin

» Dev Serial Arşivi
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptySalı Mayıs 08, 2012 8:44 am tarafından Admin

» chatbox
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptySalı Mayıs 08, 2012 8:44 am tarafından Admin

» Fifa 07
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptySalı Mayıs 08, 2012 8:43 am tarafından Admin

» Tüm Üyeler Katılsın
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptySalı Mayıs 08, 2012 8:43 am tarafından Admin

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Ortaklar
bedava forum

FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ...

YazarMesaj
Admin
Admin

Rep : 2147483647
TEŞEKKÜR : 0

FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... Empty
MesajKonu: FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ...    FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... EmptyPtsi Nis. 16, 2012 1:22 pm

Konu: FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... Salı Ocak 24, 2012 9:15 pm
+
----
-
Çoğunuz bilmiyorsunuzdur sanırım.Bilenler varsa boşuna ben biliyordum diye mesaj atarak konuyu kirletmesin...

Evet arkadaşlar çok kolay bir şekilde aralarındaki farkı anlatacağım ...

FPS nedir ?

FPS "First Person Shooter" Yani "Birincil Ekrandan Vuruş" Mesela Counter Strike Önünze Çıkan Adamı vuruyorsunuz.Adamlarla karşı karşıyaya savaşırsınız birincil ekrandan yani. örnek verecek olursa Call of Duty oyunları Medal of honor,crysis,farcry oyunları örnektir

Bu Alttaki Resim Call of Duty 2 ` ye aittir
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... Call-of-duty-6
Sanırım Anlatmak İstediğim Anlaşılmıştır...

Şimdide Action-Survivor-RPG (3rd Person) u ele alalım

Action-Survivor-RPG (3rd Person) nedir ?
3rd person ise üçüncü kişinin (o) gözünden oynanan demektir ki bu da kahramanı farklı bir açıdan gördüğümüz anlamına gelir.. dışarıdan izleyen bir izleyici konumundayızdır bu türde de.. keza ikisi de üç boyutludur.Mesela örnek olarak Gta serileri verilir Max Payne , Scarface , Assasins Creed , Hitman gibi oyunlar verilebilir...

Aşağıdaki screen max payne oyununa aiittir
 FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ... Screen20
https://oyun-download.yetkin-forum.com

FPS ve Action Arasındaki Fark ! | Resimli Anlatım ...
1 sayfadaki 1 sayfası